05321307755

KOLAY ALIŞVERİŞ

HMY OTOMOTİV size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde oto yedek parça kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca, hmyotomotiv.com'daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğine inanıyoruz.


BİLGİ GÜVENLİĞİ

HMYOTOMOTIV.COM'da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için [email protected] adresine mail atabilir ya da (0216) 632 60 50 numaralı telefondan HMY OTOMOTİV Müşteri Temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili olarakgöndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

HMYOTOMOTIV.COM, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşayacağınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

Müşteri İhtiyaçları

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlarız ve onun memnuniyetine önem veririz. En temel ilkemiz Müşteri Memnuniyetidir. Biz para yerine insan kazanmayı tercih eden bir firmayız.


Uzmanlık

Yedek parça uzmanlık alanımızdır. Aracınız için sunduğumuz yedek parçalarla aracınızın kalitesini hep üst seviyede tutmayı hedefleriz. Bunu her seferinde başarırız.


Detay

İşimizin detaylarını iyi biliriz. Alanında profesyonel olan ekibimizle yedek parça konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.


Disiplin

Attığımız her adımda sözümüzün eriyiz. İşimizi disiplin kültürü içerisinde yaparız. Ciddiyet ve samimiyeti doğru orantıda tutarak müşteri ilişkilerimize yansıtırız.


Değer Katmak

Profesyonel ve kararlı bir şekilde amaçlarımızın peşinde koşarız. Yaptığımız işe değer katar ve o değeri sürekli arttırmayı hedefleyerek özverimizi sizlere yansıtırız.


Güncel Kalmak

Yarınımızı nasıl bugünden daha iyi yaparız diye sorarız. Sektördeki gelişmeleri ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini takip ederek kendimizi geliştiririz.


Güven

İleride doğabilecek sorunları ve ihtiyaçları hesaba katarız. Çalışanlarımız ve müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.